Untoxin – Czujesz się stale wyczerpany i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w skóry kapsułek. Efekt ten określony jest do korzystania w momentach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze negatywnych substancji, których nagromadzenie zapewne stanowić efektem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Miesza się zatem na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji łatwej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natur, co odkłada się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy używać w trakcie czy po posiłku, popijając wielką zawartością wody. 

Pierwsze rezultaty stosowania preparatu Untoxin można określić już po siedmiu dniach z zaczęcia jego przyjmowania. 

Należy myśleć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na każdy jego składnik.

Suplementy diety powinny być przestrzegane w temperaturze domowej w styl naturalny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed światłem i dodawaniem wilgoci. Produkt dany stanowi dla pań dorosłych. Suplement diety nie pewno być praktyczny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

Derminax

Follixin tanio