Bicze wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Wielu mężczyzn ma problemy z potencją. Sporo z nich nie wie, że można sobie pomóc różnymi niemedycznymi sposobami bez wizyty u lekarza.
Jeśli stosujemy niemedyczne sposoby na podniesienie potencji, od masowania podbrzusza, przez dietę a także akupresurę – masaż i naciskanie miejsc erogennych i wrażliwych, to wyniki są satysfakcjonujące jedynie, gdy wykonujemy to systematycznie i przez kilkanaście tygodni.
Dziś coraz więcej seksuologów, odwołując się do przeprowadzonych badań, zaświadcza, że bicze viagra tanio wodne są idealnym sposobem na leczenie nie tylko kłopotów z potencją, lecz też na obniżony popęd seksualny. Ponadto bicze wodne wzmacniają wszelkie sprawności seksualne. Biczowanie wodne trzeba przeprowadzić na podbrzuszu. Natrysk powinien być naprzemienny, raz ciepły, potem zimny. Delikatny natrysk można zastosować na jądra. Te sposoby masażu polecane są tym panom, którzy przegrzewają własne miejsca intymne, bo właśnie przegrzanie jest najczęstszą przyczyną problemów z erekcją, impotencji oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być zastosowana przez kobiety z niewielkim popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie kamagra