Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na ściskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów należy wzbudzać nerwy zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Dotykanie należy rozpocząć od delikatnych muśnięć i stopniowo regulować siłę ucisku. Każdą stopę należy uciskać przez nie więcej niż pięciu minut.
Kobiety bardziej reagują na uciskanie miejsc rozłożonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych miejsc jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Rozbudzą dzięki temu penisa. Dzięki codziennym masażom pożycie seksualne viagra taniomoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych miejsc poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra