Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Istnieje kilka łatwych strategii, pozwalających uzyskać silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz kilka porad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych metod, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki na pewno ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego tania levitra zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż zmniejsza się transport krwi do penisa w trakcie stosunku. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój program odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra w zelu być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.