King Kobra zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada wyłączność co do nazwy leku – z racji monopolu na towar dyktuje również jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena blokuje dostęp do preparatu osobom gorzej sytuowanym, bo właśnie na rynku obecne są inne leki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one lekami generycznymi. Każde znane forum erotyczne ma setki zapytań o inne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki środkom generycznym możliwe jest zmniejszenie kosztów kuracji, co pozwala poza tym pacjentom o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co markowy specyfik koncernu Pfizer, toteż ich działanie jest takie samo z oryginalną Viagrą. Do popularnych zamienników tego leku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością aplikowania u kobiet jest Lovegra.
Wybrane preparaty będące zamiennikami różnią się od siebie kształtem pigułek, ich kolorem i smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące zdarzać się skutki niepożądane są takie same we wszystkich specyfikach, efektywność kuracji zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie jednakowa, co potwierdzają badania kliniczne.
Oprócz środków generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne działanie, jednak w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o połowie krótszym, a czas ich działania jest przedłużony. Znanym preparatem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie erectalis