Przyczyny złej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z potencją są intymnym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest synonimem ich męskości. To sprawia, że panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) rozmawiać o tym zaburzeniu, ale jeszcze sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia erekcji to poważny sprawdzian dla każdego faceta. Mimo to mężczyźni muszą pamiętać, że są to dolegliwości wyleczalne. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do seksuologa. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Problemy z potencją, zaburzenia ejakulacji to bardzo powtarzające się schorzenia. Dotykają średnio 10 procent męskiej części społeczeństwa. Problem narasta, ponieważ powiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Dostrzega się częstsze zachorowania na
cialis tanio cukrzycę, dolegliwości układu sercowego oraz depresje. Kłopoty z erekcją mogą obejmować facetów w każdym wieku. Przeróżne są przyczyny tych problemów.

U młodych kochanków, tj. przed ukończeniem 30 lat zaburzenia najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U starszych panów kłopoty mogą brać się z niektórych dolegliwości. Niepełna erekcja albo jej brak mogą być spowodowane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis