Skąd się biorą problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja ze wzwodem pojawia się raz na pięć stosunków, więc można określić, że może się to zdarzyć co najmniej raz w życiu każdego faceta. Dowiedziono, że przyczyny zaburzeń erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku panów w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja następuje w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem ze wzwodem powstaje, gdy wzwód nie pojawia się w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, by dało się odbyć pełny stosunek. Można mówić o rzeczywistym problemie z erekcją, kiedy komplikacja występuje przynajmniej w 75% przypadków i utrzymuje się to przez dłuższy czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Niżej prezentujemy najważniejsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Stres i zmęczenie. W momencie, gdy spędzamy dużą część dnia podczas pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły ani humoru na seks. Warto w takich przypadkach zatroszczyć się o unikanie momentów nas stresujących, odprężenie tani cialis oraz właściwe podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z ogromnym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 75% osób doprowadza do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie erekcja