Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może również objawiać się osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Pozostałe choroby, które erekcja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar zalecany w leczeniu prostaty, mogą także powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich korzyściach tani cialis
jak również o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Większość ludzi uważa, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. W dzisiejszych czasach sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat zgłasza problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy może być niewłaściwy styl życia albo złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, niezdrowa dieta, brak snu i inne podobne sytuacje. Zastanów się nad zmianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.