Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja partnerka nie była w cali zaspokojona? Kobiety potrzebują dużo czasu, by czuć pełną radość z seksu i żyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, że obecne nie kłopot, to jedyny wiesz, że nie udało Ciż się jej w szerocy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się toż bardzo, ona zapewne w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być sposobem do dobrego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje sposób, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może wywołać, iż będziesz w kształcie dłużej uprawiać seks niż przed podjęciem kuracji. Ten specjalny czas jest możliwość zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był możliwość kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Teraz nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax Control

derminax

Femmax