Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, niezadowolenia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest samotnym z najkorzystniejszych oraz najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia szczęście oraz zatrzymuje dobrą energię.

Świeca przygotowywana jest ręcznie z lekkiego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z bardzo silnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału niezbędna jest również odpowiednia formuła, jaka stanowiła wykorzystywana obecnie w starożytności; to klasyczne zaklęcie ochronne, które jest zabezpieczać przed szkodliwą energią z zewnątrz, nieszczęściami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma robienie wielowymiarowe. Nie tylko chroni przed zniszczeniem i oczyszcza, ale jednocześnie unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ważną siłę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i odprężenia umysłu, co we ostatnim świecie jest wyjątkowo trudne. Jednak sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie paru przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem należy jedynie skupić się na końca, który zależymy zrobić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

Kankusta-Duo

Knee Active Plus