Śniłeś o wspaniałej formie, jednak niełatwo o taki efekt? Sprawdź innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najświetniejsze aktywne składniki zapewniają Ci pewność, że Twój testosteron, na który właśnie ciężko pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus uzna Ci stworzyć mięśnie ze stali oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i odporności jeszcze zupełnie nie było oczywiście banalne i duże.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który idzie na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże znaczy wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest efektywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i kieruje poziom testosteronu na górnym poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak pracowałeś w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Pokazało się, że posiada zdolności do pisania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim ciałem i zestawem zdrowej diety nauczyły go jako właściwie myśleć o siebie. Tę umiejętność kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to spory mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )