Świetne rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najlepsza klasę środków
przypływ mocy oraz wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w obszarze ręki! Somatodrol zwiększy Twoją własność i masę mięśniową. Toż wyjątkowo wydajny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto chce zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najkorzystniejsze skutki wysiłków i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie był na ochrony Twojego testosteronu. Znaczy to jedyne korzyści. Sprawdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i odporności jeszcze wcale nie istniałoby właściwie oczywiste i mocne. Będziesz stanowił pewność, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wspólnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc i wpadnij na nowy poziom ćwiczeń. Kimera to konkretniejsza trwałość i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej rywalizacji dodatkowo czy zdolny do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz brał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać a gdy ćwiczyć, aby polepszyć kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )