Doskonałe efekty przy minimalnym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki rezultat treningów
najdoskonalsza jakość materiałów
przypływ sił oraz szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją moc oraz wielkość mięśniową. Toż niezwykle efektywny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto chce zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najgenialniejsze skutki wysiłków i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie pozostawał na ochrony Twojego testosteronu. Oznacza to odpowiednie korzyści. Sprawdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i siły jeszcze wcale nie było właściwie popularne oraz bliskie. Będziesz uważał gwarancję, że testosteron nie zmieni się już przenigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wraz z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrealizowania Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty ruchów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę oraz wkrocz na nowy poziom ćwiczeń. Kimera to pełniejsza moc i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na skutki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej rywalizacji i czy zdolny do następnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to i wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz uznawał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co spożywać oraz jako uczyć, by poprawić sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Skutki będą pewne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )