Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich zespół istnieje w sum naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na wzbudzanie pożądania seksualnego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich funkcjonowanie pomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i planowania, w której inne kobiety będą Ostatni szczególnie łagodne i słabe. Oddziaływanie feromonów jest zupełnie naturalne oraz małe, ze względu na to, iż są to bezwonne substancje. Stanowią one nie tylko klucz do sukcesu na randce, czy imprezie, lecz również w sklepie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i wykonasz aurę bezpieczeństwa i oczekiwania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w tle
pozostajesz w gospodarce dominatora i prowadzący
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe linie oraz zdobędziesz akceptacja nowych typów

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w polach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony podejmują przez około 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” przedstawia się z języka greckiego, i dokładniej mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do grupy infochemicznej, które właśnie tkwią w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Pokazuje się jednak, że podstawy te nie są małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe funkcje w powszednim życiu każdego człowieka m.in. wyrażają kontrolę oraz przyzwalają na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie przychodzą na pewność siebie, a dodatkowo – co dla grupy jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów zaczyna się w czasie, gdy przybędą do narządu nosowo-lemieszowego, otrzymującego się w jamie nosowej.
Jak działają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne zatrzymują się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz uczestniczą w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych informacji na bliski problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem impulsy są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w jakim zaczynają się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów kończy się dlatego w polskiej podświadomości.

aluramin

Alluramin24.com